LG G6 rrjedh sërish online

6 Shkurt 2017 - 20:00      

Telefoni i ardhshëm i LG-së, G6, ka rrjedhur sërish online.

Sipas fotografive të publikuara së fundmi shihet se telefoni ka kamerë të dyfishtë dhe sensorë të gishtave në pjesën e pasme.

GSM Arena raporton se LG G6 do të ketë ekran 5.7-inç pa asnjë buton fizik.

LG G6 pritet të debutojë më 26 shkurt në Mobile World Congress në Barcelonë.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...