“Konfirmohet” se sensori i gishtave i Galaxy S8 do të jetë afër kamerës

5 Shkurt 2017 - 20:13      

Raportimet e fundit kanë “konfirmuar” vendosjen e sensorëve të gishtave te telefoni i ri i Samsungut, Galaxy S8, afër kamerës së pasme.

Fotografi të publikuara nga “EvLeaks”, tregojnë se telefoni i ardhshëm, që do të vijë në dy madhësi të ekraneve, do të ketë sensorin për gishta në hapësirën afër kamerës së pasme.

Të gjitha specifikat e telefonit pritet të prezantohen më 29 mars kur ai të lansohet.

Ai pritet të ketë 4 dhe 6GB RAM, kamerë 12 MP dhe procesor Snapdradon 835.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...