Veturat më të mira klasike të shfaqura në Panairin e veturave në Paris [foto]

10 Shkurt 2017 - 10:54      

Në Panairin e veturave Retromobile 2017 që është duke u mbajtur në Paris nga 8 e përfundon me 12 shkurt, janë shfaqur vetura fantastike klasike, transmeton koha.net.

Nga Aston Martini DB5 e deri te Lamborghini Countach, që shkëlqyen në këtë panair, që është i pari për këtë vit për veturat klasike.
Ky panair mbahet në Porte de Versailles Exhibition Centre në Paris, ku gjatë këtij viti janë shfaqur mbi 500 vetura klasike.

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...