BMW po punon në përditësimin e modelit M2

8 Shkurt 2017 - 22:07      

BMW është duke punuar në Serinë 2 të re, dhe përditësimit nuk do t’i ikë as modeli më i mirë i serisë, M2.

Fotografitë e reja të modelit të ri gjatë testimeve kanë rrjedhur online. Në to vërehen pak ndryshime në modelin M.

BMW M2 2017 do të ketë ndryshime në pjesën e përparme, ndërsa nuk priten ndryshime në motor. Ai do të mbajë motorin me 365 kuajfuqi, 3.0-litërsh.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...