BMW i serisë 2 i ri spiunohet gjatë testimit [foto]

7 Shkurt 2017 - 21:34      

BMW i serisë së 2-të i ri është spiunuar gjatë testimit, ku është zbuluar se kjo coupe do të ketë shumë pak ndryshime në dizajn, kur të vijë më vonë gjatë këtij viti, transmeton koha.net.

Duhet një ekspert i veturave që të vërehen ndryshimet nga BMW i serisë së 2-të të tanishëm nga modeli i ri i rij.
Maskimi i paktë i tij konfirmon se ka shumë pak ndryshime në dizajnin e ri të tij.

Mbrojtësit nga para dhe mbrapa dhe dritat para dhe pas, si duket do të jenë të vetmet që do të ndryshohen, ndërsa do të jenë në dizajnin e ri të BMW, që tashmë është paraqitur në BMW të serisë 5 dhe asaj coupe të serisë 4.

Këto ndryshime do të aplikohen në të dy modelet e serisë 2, si coupe ashtu edhe kabriolet, ndërsa do të dalin në shitje nga fundi i verës së këtij viti, 2017.

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...