Japonezët modifikojnë Audi A7 Sportback [foto]

7 Shkurt 2017 - 11:14      

Në ofertën e kompanisë së njohur japoneze e cila merret me modifikimin e veturave, Liberty Walk, gjendet paketa për modifikimin e Audi A7 Sportback, duke përfshirë edhe versionin e tij S7.

Liberty Walk për këtë A7 Sportback ka zgjedhur mbrojtësit anësorë më të zgjeruar, spoilerin e ri të pasmë dhe të përparmë, difuzerin e pasmë si dhe set pragjesh, transmeton Koha.net. Paketa për aerodinamikën kushton 9 mijë dollarë, ndërsa për 7.900 dollarë vijnë edhe amortizatorët me ajër.

Gjithashtu, në ofertën e kësaj kompanie japoneze në dispozicion janë edhe rrotat e reja nga alumini si dhe sistemi i modifikuar i shkarkimit të gazrave.

© KOHA

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...