211 fotografi të modelit më të shtrenjtë të BMW-së

5 Shkurt 2017 - 18:09      

Modeli i parë i sapolansuar M Performance 7 Series është modeli më i shtrenjtë i BMW-së.

Kjo veturë kushton afër 170 mijë euro në “shtëpi”, në Gjermani.

Modeli M760i xDrive ka super motor 6.6-litërsh me 610 kuajfuqi dhe përshpejtimin nga 0 në 100 kilometra për orë e arrin për vetëm 3.7 sekonda. Top shpejtësia e tij është 305 km/ orë.

BMW ka publikuar 211 fotografi të modelit të ri të cilat mund t’i shikoni duke klikuar KËTU.

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...