Versioni i ri i Porsche Cayenne 2017 [foto]

4 Shkurt 2017 - 21:22      

Kompania e njohur Porsche vitin e kaluar ka ofruar paketën “Platinum Edition” për disa versione të modelit Cayenne, ndërsa tani me paketë të njëjtë vijnë edhe modeli Cayenne S dhe S Diesel.

Versionet me “Platinum Edition”, vëmendje të veçantë tërheqin me disa elemente stilistike në eksterier, i cili është me ngjyrë të zezë shkëlqyese, si dhe me rrotat Sport Edition nga alumini e me diametër prej 21-inç, transmeton Koha.net.

Cayenne 2017 Platinum Edition, ndër të tjera, vjen edhe me xhamat e errët, sistemin për parkim “ParkAssist”, dritat e përparme Xenon, ulëset sportive me lëkurë Alcantara, si dhe me sistemin Connect Plus Sat.

Cayenne S Platinum Edition në Britani të Madhe kushton 64.802 funte, ndërsa Cayenne S Diesel Platinum Edition 66.847 funte.

© KOHA

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...