Super BMW i8 që do të zbulohet në Panairin e veturave në Gjenevë [foto]

3 Shkurt 2017 - 15:04      

BMW do të prezantojë një super veturë të edicionit special Black të i8 në Panairin e veturave në Gjenevë, të quajtur BMW i8 Protonic Frozen Black Edition, transmeton koha.net.

BMW i8 Protonic Frozen Black Edition do të vijë me interier special dhe me ngjyrë speciale të zezë nga jashtë.

Më shumë BMW nuk ka zbuluar për BMW i8 Protonic Frozen Black Edition e ri, ndërsa atë do ta lansojë në muajin e ardhshëm në panairin e veturave në Gjenevë.

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...