Me shpejtësinë e Jaguarit dhe komoditetin e Rrolls Royce, nis edicioni i radhës i Automanit [video]

2 Shkurt 2017 - 11:22      

Modeli i radhës i Jaguar, ju fascinon me finesat e brendshme dhe linjat e jashtme që padyshim se janë të pa konkurrence.

Ndërsa Rolls Royce ju ofron një rehati të paparë në të cilin madje mund të shijoni edhe shampanjën. Por jo vetëm kaq, në këtë edicion do të njoftoheni me veturën e ëndrrave të shumë sportistëve, të paparin Ferrari. Për fund, emisioni përmbyllet me gjigantin britanik Bentley, i cili si gjithmonë lë me gojëhapur me elegancën e tij. Me të gjitha këto modele përplot me informacionet më të reja, Automan vjen tek ju të këtë të diele nga ora 20:50.

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...