“Agimi” me grup të përkohshëm menaxhues për të dalë nga kriza [video]

11 Shkurt 2017 - 19:23      

Anëtarët e shoqërisë kulturore-artistike “Agimi” nga Prizreni, të cilët kundërshtojnë kryesinë e zgjedhur ditë më parë kanë themeluar përkohësisht një grup menaxhues, i cili do të punojë për të zgjedhur rrugë për daljen nga kriza që e ka kapluar këtë institucion kulturor.

Një pjesë tjetër e anëtarëve të shoqërisë kulturore-artistike “Agimi”, ka mbajtur të mërkurën një kuvend zgjedhor ku ka zgjedhur kryesinë e re.


“Agimi” me grup të përkohshëm menaxhues për të... by kohanet

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...