Kosovarët pjesë e një show vallëzimi në Zvicër [video]

8 Shkurt 2017 - 23:13      

Aktiviteti i valltarit Berat Haskaj në Zvicër po vazhdon.

Krahas garave të ndryshme ndërkombëtare në të cilat ka marrë pjesë, ai së fundmi ka qenë i ftuar edhe në një shou vallëzimi, i cili mbahet njëherë në dy vjet.

Kësaj radhe, për këtë pjesëmarrje ai ka ftuar edhe kolegun e tij, valltarin tjetër të grupit “Future Steps”, Sahit Aliu.

Haskaj i ka thënë emisionit “Express” se janë ndarë të kënaqur me mikpritjen dhe duartrokitje të shumta, e që i kanë motivuar edhe më shumë për të vazhduar tutje. Ndryshe, kjo është hera e dytë që ai merr pjesë në këtë ngjarje.

Krahas aktiviteteve në Zvicër, Berati nuk lë anash as ato në Kosovë, bashkë me grupin por edhe vet. “Future Steps” mbetet ndër grupet më të kërkuar të vallëzimit nga këngëtarët tanë për të qenë pjesë e projekteve të tyre.


Kosovarët pjesë e një show vallëzimi në Zvicër by kohanet
comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...