Zyrtarë të Vetëvendosjes vizituan dhe ngushëlluan familjen Agolli

7 Shkurt 2017 - 22:02      

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Visar Ymeri, deputeti Albin Kurti dhe sekretari për marrëdhënie me jashtë Boiken Abazi bën ngushëllime sot në familjen e Dritëro Agollit, njofton kumtesa partiake, transmeton Koha.net.

Poeti, shkrimtari dhe politikani Dritëro Agolli vdiq të premten, më 3 shkurt në moshën 86 vjeçare në Tiranë.

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...