Venera dhe jeta e saj nën tingujt e flautit [video]

7 Shkurt 2017 - 16:52      

Sot në emisionin JETA në KTV e ftuar ishte flautistja e njohur Venera Mehmetagaj – Kajtazi.

Ajo rrëfeu në JETA për fëmijërinë e saj dhe botën e artit. Venera tregon si hyri në art e si e la pianon për flaut.

Vajza e kompozitores Sevime Gjinali jo rastësisht u kyç në botën e artit, pasi vet u rrit nën tingujt e muzikës.

Për më shumë ndiqni emisionin e plotë”

 

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...