Foto Ilustrim

Personi me aftësi të kufizuara sulmon një femër, dërgohet në neuropsikiatri

16 Shkurt 2017 - 13:03      

Dy ditë më parë, saktësisht më 14 shkurt, një femër, shqiptare e Kosovës, ka raportuar në polici se në Rr. “Ilir Konushevci” të Podujevës është kanosur nga i dyshuari mashkull, K-shqiptar lidhur me një rast të mëhershëm, transmeton koha.net.

Sipas raportit të sotshëm të Policisë së Kosovës, njësiti policor ka intervistuar të dyshuarin, i cili është me aftësi të kufizuara. I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje, deri të nesërmen kur dërgohet në Neuropsikiatri për shërim të detyrueshëm.

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...