Kapen grabitësit me armë të 30 janarit në Prishtinë

16 Shkurt 2017 - 13:01      

Autorët e një grabitjeje me armë, që ka ndodhur në Prishtinë më 30 janar, raportohet të jenë ka gjatë ditës së djeshme.

Në Rr. “Muharrem Fejza” të Prishtinës më 30 janar, në orën 8:40, kishte ndodhur një grabitje e armatosur. Sipas raportit të sotshëm të Policisë së Kosovës, lidhur me rastin, pas hetimeve të zhvilluara, dje, me datën 15.02.2017, janë identifikuar dhe arrestuar dy të dyshuar, meshkuj, K-shqiptarë, dhe me urdhër të prokurorit ata janë dërguar në mbajtje.

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...