Femrat ambicioze dhe të suksesshme magnet për meshkuj

29 Qershor 2014 - 13:44      

Është e njohur se njëri nga afrodiziakët është magji apo fuqi e fortë, dhe ajo është një femër e suksesshme, e kënaqur dhe shumë tërheqëse sesa femrat që vazhdimisht ankohen apo bërtasin.

Nëse ju i përkisni atyre femrave që vazhdimisht ankohen për diçka, edhe për gjërat më të vogla e me pak rëndësi, edhe nëse jeni në mjedisin e punës me kolegët apo rrethanave të tjera të jetës, ju duhet të dini se kjo nuk është tërheqëse për meshkujt, po ashtu edhe për femrat.

Pa marrë parasysh se çfarë ju shqetëson vazhdimisht dhe bërtisni apo bëni zhurmë për gjëra të vogla të parëndësishme, shumë meshkujt do të ju vlerësojnë si një femër të pakënaqur dhe histerike.

Ambicioziteti është një gjë e natyrshme për të përmbushur jetën. Meshkujt duan femrat që tregojnë një pasion për punë dhe gjëra të tjera në jetë.

Energjia juaj pozitive, ambicia, vullneti dhe vendosmëria për të pasur sukses, me siguri do të ketë një ndikim pozitiv në meshkujt që ju interesojnë.

© KOHA.net

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...