Ushqehuni shëndetshëm në çdo kohë [video]

15 Shkurt 2017 - 16:41      

Sot në emisionin JETA e ftuar ishte Fjolla Ferati nga Vushtrria, që është e pasionuar pas artit.

Ferati studion grafikën dhe në JETA ka shpalosur disa punime të saj.

Ndërsa në pjesën e dytë u fol për ushqimin e shëndetshëm, që po mungon për shkak të angazhimeve të shumta të njerëzve.

Në vend është themeluar një kompani që ofron ushqime të shëndetshme që një kohë. Për të biseduar për këtë temë ishte i ftuar Edib Qibukqiu.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...