Visar Arifaj gjen arsyen e mos pranimit të Kosovës në UNESCO

10 Nëntor 2015 - 00:07      

Kreu i Partisë së Fortë, Visar Arifaj, ka gjetur arsyen e mospranimit të Kosovës në UNESCO. E këtë ai e ka shprehur në profilin e tij në Facebook.

“UNESCO nuk na ka pranu se lahemi veç t'dilleve”, ka thënë Arifaj.

Ky është komenti i dytë i kryetarit legjendar gjatë ditës, dedikuar dështimit të Kosovës për t’u bërë pjesë e kësaj organizate të rëndësishme ndërqeveritare.
“nashtë, 1 përpak ma shumë për neve...”, ka thënë Arifaj.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...