Vazhdon mahia me kapelën e Ronaldos [foto]

7 Shtator 2015 - 13:15      

Ben Kajtazi, dizajner grafik në Koha Ditore, që bëri montazhën me fotografinë e Ronaldos me shqiponjë nga një foto e tij më e moçme, ka vazhduar mahinë me yllin portugez.

Ka ripostuar një foto të Ronaldos të para disa orëve, ky numri 7 i Portugalisë ka një foto me kapele të kthyer mbrapsht.
“Irritohen portugezët, Ronaldo kthen kapelen mbrapsht”, ka shkruar Kajtazi.

Fotoja e bërë montazh nga Kajtazi, është shpërndarë dje nga disa portale e faqe të Facebookut, duke kapur qindra mijëra “like” në të gjitha shpërndarjet.

 

Lexo edhe: Ronaldo në Tiranë, “vë kapele me shqiponjë”
 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...