Shqiptarët besojnë në kualifikimin direkt të Shqipërisë

11 Tetor 2015 - 17:52      

Shqiptarët presin veç fitore nga përballja e sotme ndaj Armenisë, në takimin vendimtar për kualifikimin direkt në Euro 2016.

Në pyetjen “A besoni në kualifikimin direkt të Shqipërisë në Euro 2016?”, në sondazhin e portalit koha.net, 77 për qind e lexuesve kanë votuar për fitoren e Shqipërisë ndaj Armenisë.

23 për qind e votuesve thonë se Shqipëria nuk do të arrijë kualifikimin direkt në Euro 2016.

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...