Formacionet zyrtare: Armeni-Shqipëri

11 Tetor 2015 - 16:44      

Shqipëria sot luan ndeshjen më të rëndësishme në histori në Yerevan të Armenisë.

Fitorja e mundshme dërgon të kuqtë në Euro 2016, që do të ishte arritja më e madhe e në histori të kombëtares shqiptare.

Shqipëria luan me këtë formacion: Berisha; Hysaj, Cana, Gjimshiti, Aliji; Memushaj, Basha, Xhaka; Roshi, Gashi, Cikalleshi.

Armenia: Kasparov, Andonian, Haroyan, Arzumanyan, Hovhannisyan. Mkrtchyan, Pizzeli, Ghazaryan, Yubasshyan, Mkhytarian, Movsisyan.

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...