Berisha: Duhet të mendojmë për ndeshjen e ardhshme

7 Shtator 2015 - 23:53      

Portieri Etrit Berisha pas humbjes nga Portugalia ka thënë se diferencën e bëjnë ekipet që luftojnë deri në fund.

Berisha priti disa herë gjuajtje të portugezëve, por një goditje e Miguel Velosos në fund të takimit mjaftoi që Shqipëria të pësonte humbjen e parë në Eliminatore.

“Nuk ishte punë fati te goli i pësuar. Ishte një situatë ku ishim jo të përqendruar. Diferencën e bëjnë ekipet e mëdha që luftojnë deri në fund. Është e dhimbshme sepse e kemi përjetuar këtë edhe më herët. Kjo natë duhet të kaloj dhe duhet të mendojmë për ndeshjen tjetër. Trajneri nuk ishte i kënaqur me reagimin tonë te goli, por na motivoi”, ka thënë Berisha.

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...