Shqipëri-Portugali me koreografi të veçantë [foto]

7 Shtator 2015 - 16:01      

“Elbasan Arena” është gati për ndeshjen Shqipëri-Portugali, që do të fillojë në ora 20:45.

Në stadium do të jetë një koreografi e cila do të krijohet me anë të 13 mijë qeleshe dhe 2 mijë fanellave kuq e zi, transmeton Koha.net.

Sonte do të jetë një ndeshje shumë e rëndësishme, që do të sqarohet edhe më shumë renditjen në Grupin I.

Përveç kësaj ndeshje, rivali kryesor i Shqipërisë në këtë grup, Danimarka luan në transmertë kundër Armenisë.

 

 

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...