Mediet serbe heshtin për vendimin e CAS-it

10 Korrik 2015 - 11:28      

Mediet serbe ende nuk e kanë komunikuar lajmin për vendimin e CAS-it, Gjyqi i Arbitrazhit Sportiv, sipas të cilit Shqipërisë iu kthyen tre pikë.

Me këto pikë, Shqipëria barazohet me Danimarkën e cila ka 10 pika, vetëm dy më pak se sa Portugalia.

Ndeshja Serbi – Shqipëri qe zhvilluar më 14 tetor dhe qe ndërprerë pas rrahjeve në stadiumin në Beograd nga lojtarë e spektatorë serbë. Shkas për këtë rrahje, sipas medieve serbe, ishte lëshimi i dronit me hartën e viseve etnike shqiptare.

© KOHA

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...