Lëndohet mbrojtësi i përfaqësueses së Kosovës, Ismajli

3 Tetor 2016 - 09:12      

Mbrojtësi kosovar Ardian Ismajli është lënduar gjatë derbit më të madh kroat, përcjell Koha Ditore.

Skuadra e Ismajlit, Hajduk, të dielën mbrëma barazoi pa gola me Dinamon në Zagreb në kuadër të javës së 11-të të kampionatit të Kroacisë.

Ismajli, që është në listën e Kosovës për dy ndeshjet e radhës, është lënduar në minutën e 41-të, ndërsa u zëvendësua në pushim midis pjesëlojëve.

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...