Foto: Facebook

Gashi, Xhaka e Ajeti përshëndesin tifozët nga aeroporti

6 Qershor 2016 - 11:00      

Tre futbollistët e Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Shkelzen Gashi, Taulant Xhaka e Arlind Ajeti kanë përshëndetur tifozët nga aeroporti.

Ata janë nisur drejt Francës për të pritur edhe 5 ditë deri në ndeshjen e parë ndaj Zvicrës,transmeton Koha.net.

Ata më parë janë vizituar nga kryeministri shqiptar, Edi Rama.

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...