Atletico barazon me pikë Barcelonën

17 Prill 2016 - 20:04      

Atletico Madridi ka mposhtur Granadan me rezultat 3 me 0 duke barazuar me pikë Barcelonën në krye të tabelës në La Ligë.

Koke, Fernando Torres dhe Angel Correa shënuan golat për ekipin e Diego Simeones.

Tani Atletico ka 76 pikë në tabelë në pozitën e dytë, sa ka edhe Barcelona me një ndeshje më pak. Ajo më vonë do të takohet me Valencian. Real Madridi i treti ka 75 pikë.

 

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...