Griezmann i lumtur me kualifikimin e Atleticos

13 Prill 2016 - 22:57      

Sulmuesi i Atletico Madridit, Antoine Griezmann, ka lavdëruar skuadrën e tij për kualifikimin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Griezmann shënoi dy gola në fitoren 2 me 0 ndaj Barçës në takimin e dytë çerekfinal për ta çuar tutje skuadrën e tij me rezultat të përgjithshëm 3 me 2.

“Kjo skuadër ka bërë përpjekje të shumta për të qenë në mesin e katër ekipeve më të mira në Evropë. Kjo është natë speciale për klubin tonë. Jemi shumë të lumtur me mënyrën si luajtëm kundër një ekipi kaq të mirë si Barcelona”, ka thënë francezi.

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...