Atletico interesohet për Cuadradon

12 Prill 2016 - 16:47      

Atletico Madrid raportohet se është duke konsideruar transferimin e anësorit të Chelseat, Juan Cuadrado, gjatë afatit të verës.

Kolumbiani është aktualisht te Juventusi në formë huazimi dhe mësohet se “Zonja e Vjetër” dëshiron të transferojë lojtarin në fund të sezonit me marrëveshje të përhershme.

Gjithsesi, sipas “Calciomercato”, kampioni italian do të përballet me Atletico Madridin, pasi trajneri Diego Simeone thuhet se është fans i madh i Cuadrados.

27-vjeçari iu bashkua Chelseat në janar të 2015-ës nga Fiorentina, por nuk arriti të lë gjurmë në Angli dhe iu bashkua menjëherë Juves në formë huazimi verën e kaluar.

 

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...