Grabitje si nëpër filma në një dyqan të Prishtinës [video]

31 Mars 2015 - 19:34      

Grabitjet në Kosovë nuk kanë të ndalur.

Kjo video që ka siguruar portali Arbresh.info, është një grabitje që ka ndodhur në kryeqytet me datën 26 mars të këtij viti, në njërin nga marketet e Prishtinës.

Në video shihen tre persona të maskuar të cilët tmerrojnë konsumatorët dhe arkëtarët me automatik Kallashnikov. Pamjet ngjasojnë me ato të filmave gangster.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon. 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...