Rama merret me tifozët, ëndrrën e lë për Armeni

8 Tetor 2015 - 23:53      

Kryeministri shqiptar Edi Rama, ka thënë se barazimi në ndeshjen e sotme do të ishte më i drejtë. Megjithatë ai ka pasur një përgëzim për tifozët.

“Barazimi do që më i drejtë po ky është futbolli. Sot lojtari më i mirë ishte publiku fantastik kuqezi. Nesër ditë e re ëndrra vijon në Armeni!”, ka shkruar Rama

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...