Pacolli thotë se Jabllanoviqi duhej tërhequr moti

16 Janar 2015 - 18:58      

Ish zëvendëskryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka dalë në përkrahje të protestës së nesërme të paralajmëruar në Gjakovë, teksa për ministrin Aleksandër Jabllanoviq, ka thënë se do duhej tërhequr moti.

“Jabllanoviqi është dasht moti të tërhiqet, ndryshe orteku reagimeve do të jetë edhe më i fortë! Nesër Gjakovë...”, ka shkruar shkurt Pacolli në Facebook.

© KOHA.net

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...