Foto: Reuters

Vuçiq sulmohet me gurë në Srebrenicë [video]

11 Korrik 2015 - 13:35      

Kryeministri serb, Aleksandar Vuçiq, është dëbuar nga ceremonia për shënimin e 20 vjetorit të masakrës së Srebrenicës të shtunën nga një turmë të cilët hodhën gurë e shishe në drejtim të tij.

Nuk është e qartë nëse Vuçiq është larguar nga vendi i ngjarjes, por delegacioni i tij është parë duke vrapuar drejt makinave të tyre në një kodër mbi varreza, raporton Reuters. 

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...