Eksplodime në aeroportin ku aterroi Erdogan

16 Korrik 2016 - 02:50      

Pak minuta pasi presidenti turk, Erdogan, aterroi në Aerportin Ndërkombëtar të Stambollit, janë dëgjuar disa shpërthime të fuqishme.

Përpos njoftimit për shpërthime, Reuters nuk ka dhënë asnjë detaj për këto eksplodime.

Pak minuta më parë, edhe televizioni i njohur CNN Turk u vu nën kontrollin e ushtrisë.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...