Disa turq i binden Erdoganit, dalin në rrugë

16 Korrik 2016 - 00:16      

Pas thirrjes së presidentit të Turqisë, Recep Taip Erdogan që qytetarët të dalin në rrugë dhe të kundërshtojnë grusht shtetin me fjalën e tyre, diçka ka filluar të lëvizë.

Në rrugët e Stambollit kanë dalë masa njerëzish për të protestuar, transmeton Koha.net.

Disa prej turmave raportohet se janë vendosur para zyrave të partisë së Erdoganit.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...