Foto: Koha / ilustrim

Gjakova mban seancë të jashtëzakonshme për Haradinajn

11 Janar 2017 - 19:49      

Me iniciativën e Grupit të Kuvendarëve nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, dhe mbështetur nga të gjitha Grupet e Kuvendarëve nga subjektet e tjera politike në KK të Gjakovës, nesër, me datë 12 janar 2017, (e enjte), Kuvendi i Komunës në Gjakovë mban seancë të jashtëzakonshme për rastin Haradinaj.

Në fund të seancës, Kuvendi i Komunës së Gjakovës do të votojë deklaratën e përbashkët kundrejt ndalimit të Haradinajt në Francë.

Takimi mbahet në sallën e madhe të KK Gjakovë, nga ora 10:00. 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...