Lladrovci takon përfaqësuesit e Bashkësisë Islame në Drenas

11 Janar 2017 - 16:32      

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, priti të mërkurën në takim krerët e Bashkësisë Islame në Drenas me të cilët bisedoi rreth çështjeve të cilat janë në interes për qytetarët e Komunës së Drenasit.

Lladrovci ka falënderuar përfaqësuesit e BI dega në Drenas për vizitën dhe ka shprehur përkushtimin e tij për të bashkëpunuar me këtë institucion fetar për fuqizimin dhe rolin e këtij institucioni për të ruajtur bashkëjetesën e secilit qytetar të Komunës së Drenasit, pa marr parasysh përkatësinë fetare që i përket.

Ndërsa, kryetari i Bashkësisë Islame në Drenas, Valon Bequku, ka uruar kryetarin Lladrovci për marrjen e detyrës dhe është zotuar se do të vazhdojnë bashkëpunimin me Komunën për të mirën e qytetarëve. 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...