Qytetarët ecin lirshëm mbi akullin që mbuloi liqenin e Badovcit [pamje]

8 Janar 2017 - 19:10      

Temperaturat e ulëta që po mbretërojnë këtyre ditëve në vendin tonë kanë ndikuar që të ngrihet edhe uji në liqenin e Badocit.

Akulli i krijuar mbi liqe, të lë përshtypjen e një fushe patinazhi.

Ekipi i KTV-së ka regjistruar imazhe nga liqeni, ku disa qytetarë lirshëm ecnin mbi akullin e krijuar.


Qytetarët ecin lirshëm mbi akullin që mbuloi... by kohanet
comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...