Shpend Ahmeti inspekton punët në pastrimin e rrugëve [foto]

6 Janar 2017 - 22:09      

Komuna e Prishtinës ka ofruar në shërbim të qytetarëve numrat pa pagesë në qendrën e thirrjeve, për telefonuar qytetarët të cilët kanë probleme të ndryshme, për shkak të kushteve të vështira atmosferike.

Numrat janë: 0800/1-22-33; 0800/1-22-44; 0800/1-22-55.

Kurse kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti gjatë orëve të mbrëmjes ka vizituar disa rrugë të kryeqytetit për të parë nga afër punët që po kryejnë kompanitë për pastrimin e rrugëve, transmeton KP. 

Komuna e Prishtinës ka shpallur gjendje të jashtëzakonshme për 48 orë, si pasojë e të reshurave të borës.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...