Top 10 kabinat më luksoze të klasit të parë në aeroplan [foto]

12 Janar 2017 - 14:23      

Një nga pjesët më të mira e të pasurit para është të fluturosh me stil, transmeton koha.net.

Të qenit në aeroplan mund të jetë shumë brutal, sidomos kur udhëtoni ndërkombëtarisht, por një shtrat i madh, tushi personal apo një këmbëmbajtës mund ta bëjë këtë përvojë shumë të mirë.

Më poshtë janë të renditura 10 kabinat më luksoze të klasit të parë në aeroplanë, që parat mund të sigurojnë.

10. British Airway


9. Japan Airline Sky Suite


8. AirFrance


7. Qatar Airway


6. Qanta


5. Thai Airways


4. Cathay Pacific Airways


3. Emirates


2. Singapore Airlines


1. Etihad Airways

 

 

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...