Kjo rrugë nuk është vetëm për vetura [video]

9 Janar 2017 - 12:45      

Një mbajtëse gjigante kabllosh është shkëputur nga një kamion që e transportonte duke bërë xhiro në autostradë.

Ngjarja ka ndodhur në Pennsylvania të SHBA-së.

Fatmirësisht asnjë automjet nuk u godit, teksa përpiqeshin t’i shmangeshin mbajtëses gjigante, transmeton tch. Më pas ajo goditi anësoren ku dhe humbi trajektoren e saj duke dalë nga rruga, duke mos shkaktuar dëme. 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...