Kaq shumë qenë endacakë në një vend zor se keni parë [video]

6 Janar 2017 - 21:44      

Përveç borës, që ka vështirësuar jetën e qytetarëve në Vushtrri, ata përballen edhe me një problem tjetër.

Qentë endacakë rrezikojnë seriozisht qytetarët në Vushtrri, transmeton Koha.net.

Një lexues i portalit Koha.net ka dërguar një video në të cilën shihen një tufë qensh duke u vërsulur drejt makinave që po lëviznin, ndërsa thotë se janë të rrezikuar nga këta qen endacakë.


Kaq shumë qenë endacakë në një vend zor se keni... by kohanet

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...