Në Ferizaj bora largohet me tren [video]

6 Janar 2017 - 20:26      

Në Nikodin të Ferizajt bora është larguar edhe nga treni.

Një lexues i Koha.net ka dërguar në redaksi momentin e “shpartallimit” të borës nga ana e trenit.

Lexuesi ironizon me kryetarin e Ferizajt, Muharrem Sfarqa duke thënë se rrugët tani po pastrohen përmes trenit.

“Kryetari Sfarqa në Ferizaj t’i qel rrugët me tren se s’ka mjete tjera”, ka thënë ai për Koha.net.


Në Ferizaj bora largohet me tren [video] by kohanet

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...