Mulleri përdor pasaportën në vend të telefonit [video]

12 Janar 2017 - 13:03      

Sulmuesi i Bayern Munichut, Thomas Muller është i njohur për veprimet e tij qesharake si brenda ashtu edhe jashtë fushës.

Sot 27-vjeçari ka përdorur pasaportën në vend të telefonit për të shmangur mediat.

Ylli i Bayernit u kthye nga pushimet dimërore dhe në terminalin e aeroportit përdori pasaportën kinse po fliste në telefon.

 

 

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...