Treshja franceze vazhdon kontratën me Arsenalin

12 Janar 2017 - 11:15      

Olivier Giroud, Laurent Koscielny dhe Francis Coquelin kanë vazhduar kontratën me Arsenalin.

Wenger është shprehur i lumtur që tre lojtarët kanë vazhduar kontratat me Arsenalin, duke thënë se të tre janë lojtarë kryesorë në ekip

“Ne jemi të kënaqur që tre anëtarë të rëndësishëm të ekipit tonë kanë vendosur të qëndrojnë me ne. Francis ka teknikë të jashtëzakonshme dhe është i përqendruar shumë në fushë”, ka thënë Wenger.

“Olivier ka përvojë dhe tani është bërë lojtar i kompletuar. Natyrisht Laurenti është pjesë kryesore e ekipit dhe unë besoj se ai është njëri prej mbrojtësve më të mirë në botë”, ka shtuar menaxheri francez.

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...