Gjiganti spanjoll interesohet për Lallanan

12 Janar 2017 - 10:22      

Barcelona ka shprehur interesim për transferimin e mesfushorit të Liverpoolit, Adam Lallanan gjatë verës.

28-vjeçari është në formë të mirë këtë sezon, duke realizuar shtatë gola në 18 paraqitje në Premier Ligë.

Sipas The Times, kjo formë e mirë ka alarmuar gjigantët e La Ligas dhe ekipet tjera si Juventus dhe Paris Saint-Germaini, të cilat janë të gatshme të bëjnë ofertë për anglezin në rast se ai nuk dëshiron të vazhdojë kontratën me “Të Kuqtë”.

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...