Liverpooli humb gjysmëfinalen e parë

11 Janar 2017 - 22:35      

Southamptoni ka mposhtur Liverpoolin në gjysmëfinalen e parë të EFL Cup në Angli me rezultat 1 me 0.

Të vetmin gol në këtë fitore minimale e shënoi Nathan Redmond në minutën e 20-të.

Në këtë takim u kthye edhe Philippe Coutinho, që i mungoi Liverpoolit për disa javë për shkak të lëndimit.

Takimi i kthimit zhvillohet më 25 janar në Anfield.

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...