Ndërpritet ndeshja mes Trepçës dhe Pejës në Ligën Ballkanike

11 Janar 2017 - 20:47      

Është ndërprerë takimi mes Trepçës dhe Pejës në Ligën Ballkanike.

Pas tensioneve dhe gjuajtjeve të gjësendeve në fushë, gjyqtarët vendosën të zbrazin një pjesë të sallës Minatori.

Ndeshja u ndërpre në mes të periudhës së tretë. Peja ishte duke fituar me rezultat 54:47.

Gjyqtarët kanë vendosur për përfundimin e ndeshjes, ndërsa Peja ka reaguar në Facebook ku thotë se pret që takimi të mbyllet me rezultat 0:20 në favor të "Shqiponjave".

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...