Mitrovica, nikoqire e Kupës së Kosovës në shkurt

11 Janar 2017 - 16:11      

Komuna e Mitrovicës ka njoftuar se Federata e Basketbollit të Kosovës ka vendosur që Kupa e Kosovës të mbahet në sallën “Minatori” në këtë qytet.

Ky aktivitet do të zhvillohet më 17, 18 dhe 19 shkurt.

Sot kryetari i kësaj komune Agim Bahtiri ka pasur takim me kryetarin e klubit “Trepça”, Shaban Miftari, dhe të dy janë shprehur të gatshëm për organizimin e gjysmëfinaleve dhe finaleve të Kupës së Kosovës.

 

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...